Alltrade :: Materiały budowlane
Promocja! Gazobeton firmy H+H Polska 12x24x59 :: 3,75 zł ::.
Google
Wybierz kategorię
- Akcesoria i narzędzia
- Farby i lakiery
- Podkłady podłogowe
- Tynki
Materiały wykończeniowe
- Wykończenia wewnętrzne
- Wykończenia zewnętrzne
Producent
Porównaj ceny
Sonda
Jakie mogłoby być twoje motto życiowe?
carpe diem (łap chwilę)
es rectum orbis eta (mam wszystko w dupie)
spiritus maximus kacus minimalus (tłumaczyć nie trzeba)
clava curva pie vinco (zakrzywioną maczugą pobożnie zwyciężam)
aut bibat, aut abeat (niech pije albo niech sobie idzie)
aptior est dulci mensa merumque ioco (stół i wino sprzyjają przyjemnej zabawie)
Wszystkich głosów: 169


Pokaż wyniki
Zobacz poprzednie sondy
Lektura dla Ciebie
O Sklepie

Alltrade.pl wchodzi w skład firmy "DOMATIC", której trzon działalności stanowią usługi remontowo-budowlane i której podstawową ofertę stanowią wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe, remontowe, adaptacyjne, pomieszczeń oraz całych obiektów, wraz z dostawą potrzebnych materiałów, aranżacją i wyposażeniem wnętrz. Dzięki ścisłej współpracy z wieloma specjalistycznymi zakładami, kompleksowa usługa może obejmować również wykonanie wszelkiego rodzaju instalacji oraz montaż urządzeń. Oferta kierowana jest zarówno do inwestorów prywatnych, jak też firm i instytucji.
Szeroki zakres prac w połączeniu z ofertą handlową oraz wieloma kontaktami na polu współpracy i konsultacji technicznych, umożliwia podejmowanie i realizację zleceń w systemie generalnego wykonawstwa. Przejmowanie pełnej obsługi inwestycji, pozwala na sprawną koordynację poszczególnych zadań i skraca czas realizacji, zwalniając jednocześnie inwestorów z wielu kłopotliwych i czasochłonnych czynności.
Obok działalności usługowej, coraz bardziej rozwijała się działalność handlowa. Liczba naszych Klientów stale rosła i to na skalę krajową, koniecznością zatem stało się wyodrębnienie oddzielnej "gałęzi" - tak powstał sklep ALLTRADE.PL

Do Państwa dyspozycji oddajemy platformę handlową, która pozwoli obsłużyć każdą inwestycję od początku do końca. Nieważne czy Klientem jest indywidualny inwestor budujący dom, grupa deweloperska realizująca budowę całego osiedla czy też hurtownia lub skład budowlany. Dzięki naszej szeroko rozwiniętej sieci kontaktów z producentami (również za granicą) jesteśmy w stanie zagwarantować nie tylko atrakcyjne ceny, ale i dostępność materiałów budowlanych. Nie spoczywamy na laurach. Nabytą praktykę i doswiadczenie uzupełniamy o wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii i najnowszych trendow w budownictwie.

Alltrade.pl :: Materiały budowlane

Centrala Handlowa

ul. Terespolska 99
05-074 Konik Nowy

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Najczęściej oglądane
Najczęściej kupowane
REKLAMA


NAJLEPSZE NOCLEGI -
 booking.com


1787753

Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Aktualna Data: 2018-07-18 18:06
© Alltrade.pl :: Materiały budowlane. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.